Solis 5-10 aukštos įtampos keitiklis

Solis 5-10 aukštos įtampos keitiklis

Solis trijų fazių aukštos įtampos kintamosios{0}}inverteriai
Siųsti užklausą
Aprašymas
Techniniai parametrai

„Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd.“ yra vienas patikimiausių Solis 5-10 aukštos įtampos keitiklio gamintojų ir tiekėjų Kinijoje, taip pat palaiko individualų aptarnavimą. Kviečiame įsigyti pažangų Solis 5-10 aukštos įtampos keitiklį sandėlyje iš mūsų gamyklos.

 

Kodėl verta rinktis Mus?
 

 

1. Daugiau nei 15 metų saulės energijos patirtis:
Mūsų įmonė specializuojasi projektuojant inverterius komunaliniams projektams ir turi daugiau nei 500 MW įdiegtos galios istoriją. Mokslinių tyrimų ir plėtros finansavimas: metinės 15 % bendrųjų pajamų investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą padeda mums neatsilikti nuo naujų tinklo tendencijų (virtualios elektrinės).
2. Pasaulinis logistikos tinklo sandėliavimas:
Naudojant 3 centrus Kinijoje, Europoje ir JAV greitam pristatymo laikui. Muitinė: muitinės specialistai tvarko importo / eksporto dokumentus, kad būtų išvengta vėlavimų.
3. Kliento{1}}Centrinis techninis palaikymas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę:
Daugiakalbiai inžinieriai teikia trikčių šalinimo ir programinės įrangos atnaujinimus. Didelės nuolaidos: lanksti kainodara užsakymams, didesniems nei 500 (100–250 vnt. taikomos nuolaidos pagal kiekį).

 

Produktų aprašymas

 

kas yra Solis 5-10 aukštos įtampos keitiklis?

 

our applications

„Solis Inverter“ sukurtas specialiai didelėms saulės energijos sistemoms, subalansuojant aukštą{0}}kokybišką našumą ir patikimumą komerciniam ir pramoniniam naudojimui bei mastelio keitimą būsimiems sistemos papildymams. Šis keitiklis sukurtas taip, kad atitiktų aukštus šiuolaikinių fotovoltinių įrenginių reikalavimus, naudojant pažangiausią PV keitiklio technologiją, kad būtų galima gauti energijos, kartu su patvariu pramoniniu stiliumi. Inverteris sukurtas prisijungti prie saulės kolektorių masyvų, kurie optimizuoja energijos išeigą, atsižvelgiant į vietos vietą, saulės energijos išteklių prieinamumą, modulių išvestį ir vietos -specifinius PV sistemos įrengimo apribojimus.

Kokie yra inverterio pranašumai?

1. Ekonomiškai efektyvūs energijos sprendimai

Sumažinti sistemos nuostoliai:Inverterio algoritmai optimizuoja AC-į-DC konversiją, sumažindami nuostolius nuo 3% iki 5%.

Montavimo parinkčių lankstumas:Galimi trys keitiklio montavimo būdai: sieninis, stulpas ir individualus stovas, atsižvelgiant į jūsų konkrečios darbo vietos apribojimus.

2. Išplėstinis stebėjimas

Debesimi-pagrįsta analizė:Pateikiama įžvalgų apie našumo metriką, gedimų aptikimą ir priežiūros įspėjimus, naudojant{0}}patogų prietaisų skydelį.

Prevencinės priežiūros įspėjimai:Anksti nustato galimas problemas (pvz., keitiklio perkaitimą), sumažindamas remonto išlaidas 25%.

3. Tvarumas

Gamyba be atliekų:Gamybos procese naudojamos perdirbtos medžiagos kartu su energiją taupančiais procesais, kurie atitinka aplinkosaugos, socialinius ir vyriausybės (ESG) tikslus.

Tinklelio palaikymo funkcijos:Galimybė palaikyti įtampos reguliavimą ir dažnio stabilizavimą, siekiant pagerinti elektros tinklo atsparumą.

Kokios yra Solis 5-10 aukštos įtampos keitiklio savybės?

 

1. Didelis efektyvumas ir našumas

Išmanioji MPPT technologija:Naudoja pažangius didžiausios galios taško sekimo algoritmus, kad maksimaliai padidintų saulės baterijų našumą ir pagamintų daugiau energijos iš plokščių, neatsižvelgiant į tai, kiek saulės spindulių patenka į plokštes. Tai leidžia saulės kolektoriams nuosekliai tiekti energiją, nepaisant šviesos, šviečiančios ant skydų, lygio.

Platus įtampos įvesties suderinamumas:Inverterio įtampos įvesties diapazonas leidžia suderinti su daugybe saulės kolektorių tipų ir tinklo reikalavimų.
Mažas energijos praradimas:Efektyvus šiluminis dizainas ir mažų{0}}konversijos-nuostolių dizaino elementai sumažina energijos švaistymą, kad būtų pasiektas aukščiausias pramonės efektyvumo lygis.
Kodėl tai svarbu:A more efficient inverter will provide a higher return on investment (ROI) to the customer, as independent research has shown that there is a 5-10% increase in energy output for inverters >96% efektyvumas, palyginti su mažesnio efektyvumo.

2. Mastelio keitimas ir integravimas

Modulinis dizainas:Įgalina lygiagrečias operacijas, kad būtų išplėstos galimybės neperplanuojant visos sistemos. Modulinės sistemos sklandžiai sąveikauja su baterijomis ir išmaniosiomis energijos valdymo sistemomis.

Ryšio protokolai:Inverteriai yra suderinami su esamais SCADA, Modbus ir SNMP įrenginiais, kad būtų galima stebėti{0}}realiu laiku ir pasiekti analitinius duomenis.

Kodėl tai svarbu:Mastelio keitimas yra labai svarbus dideliems projektams. Dėl modulinės konstrukcijos etapinis diegimas sumažina išankstines kapitalo sąnaudas 20–30 %, palyginti su tradiciniu dizainu.

3. Atitiktis ir sauga

Sertifikuota visame pasaulyje: CE, IEC 62109, UL 1741 ir tinklelio kodas atitinka Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje-Ramiajame vandenyne.

Atitinka EMC: atitikti arba viršyti tarptautinius elektromagnetinių trukdžių standartus, kad netrikdytų jautrių programų. Pirkimo priežastys: mūsų sertifikatai rodo, kad mūsų produktai yra įtraukti į UL sąrašą, gali būti naudojami su bet kuriuo kitu UL sąraše esančiu įrenginiu, atitinka visus nacionalinius įstatymus ir padeda sumažinti atsakomybę.

 

Gamybos užtikrinimas

 

c87ad558133f1e816e398675ccad9fe

1. -Pažangiausia--meninė gamyba

Automatizuota gamyba:Automatinis suvirinimas ir tikslus kalibravimas suteikia tą patį produktą kiekviename gamybos etape ir padeda pagaminti daugiau nei 10 000 produktų per mėnesį.

Namų bandymai-:Atliekamas griežtas piktnaudžiavimo bandymas (vibracijos bandymas ir terminis ciklas), siekiant užtikrinti, kad keitikliai tinkamai veiktų esant labai aukštoms ir žemoms eksploatavimo sąlygoms.

d8afd9afa326a262982aec646a23365

2. Kokybės kontrolė

100 % deginimas-Bandymo metu:Visi keitikliai yra nepertraukiamai eksploatuojami 72 valandas prieš išsiunčiant klientams, siekiant užtikrinti, kad jie nesuges sumontavus.

ISO 9001 sertifikatas:ISO 9001 sertifikatas gaunamas laikantis griežtų kokybės užtikrinimo procedūrų ir protokolų, užtikrinančių maksimalų atsekamumą ir atskaitomybę.

0e8df93c65870079f1c405c258f5ac2

3. Tinkinimo paslaugos

OEM/ODM programos:Prekės ženklo, programinės įrangos ir pakuotės pritaikymas pagal klientų poreikius.

Atitiktis vietinei rinkai:Visi gaminiai atitinka vietinės rinkos sertifikatus ir įtampos reitingus (IEC prieš NEC).

Išvada

 

Aukštos įtampos keitiklis Solis 5-10 yra ateities ir strategijai pritaikytas sprendimas didmeniniams klientams, ieškantiems efektyvumo, mastelio ir atitikties. Inverteris užtikrina didžiausią vieneto kainą ir vertę po kelių savaičių kruopščių bandymų ir mokslinių tyrimų bei plėtros, mūsų produktai ir įmonė suteiks neprilygstamą vertę mūsų klientams konkurencingoje saulės energijos rinkoje visame pasaulyje. Partneriai aktyviai rems didmeninės prekybos saulės energija klientus, kad jie galėtų sėkmingai pasiekti ir viršyti energijos tiekėjo poreikius ateinančiais metais.

Populiarus Žymos: Solis 5-10 aukštos įtampos keitiklis, Kinija Solis 5-10 aukštos įtampos keitiklis gamintojai, tiekėjai, gamykla

gaminio parametrai

 

DUOMENŲ LAPAS S6-EA3P(5-10)KAA-NV-ND-H
Modeliai 5K 6K 8K 10K
Baterija
Baterijos tipas Li{0}}ionas
Akumuliatoriaus įtampos diapazonas 120 - 600 V
Maks. įkrovimo / iškrovimo galia 5 kW 6 kW 8 kW 10 kW
Įkrovimo / iškrovimo srovė 0 - 25 A 0 - 50 A
Baterija Isc 80 A
Bendravimas CAN / RS485
Išvestis kintamoji srovė (tinklelio pusė)
Nominali išėjimo galia 5 kW 6 kW 8 kW 10 kW
Maks. matoma išėjimo galia 5 kVA 6 kVA 8 kVA 10 kVA
Nominali tinklo įtampa 3/N/PE, 380 V / 400 V
Tinklo įtampos diapazonas 320 - 460 V
Vardinis tinklo dažnis 50 Hz / 60 Hz
Nominali tinklo išėjimo srovė 7.6 A / 7.2 A 9.1 A / 8.7 A 12.2 A / 11.5 A 15.2 A / 14.4 A
Maks. išėjimo srovė 7.6 A / 7.2 A 9.1 A / 8.7 A 12.2 A / 11.5 A 15.2 A / 14.4 A
Galios koeficientas >0,99 (0,8 pirmaujanti - 0.8 atsilieka)
THDi < 3%
AC įvestis (tinklelio pusė)
Maks. įvesties galia 7,5 kW 9 kW 12 kW 15 kW
Nominali įvesties srovė 11.4 A 13.8 A 18.2 A 22.8 A
Nominali įėjimo įtampa 3/N/PE, 380 V / 400 V
Vardinis dažnis 50 Hz / 60 Hz
Efektyvumas
ES efektyvumas 97.51%
BAT įkrautas / iškrautas iki AC maks. efektyvumą 97.50%
Apsauga
Apsauga nuo -salų Taip
Išėjimas virš srovės apsauga Taip
Trumpojo jungimo apsauga Taip
Baterijos atbulinės eigos apsauga Taip
Apsaugos klasė / Virš įtampos kategorija I / II (baterija), III (pagrindinis)
Bendrieji duomenys
Matmenys (P × A × G) 600 × 500 × 210 mm 600 × 500 × 230 mm
Svoris 24,3 kg 26,9 kg
Topologija Be transformatoriaus
Savarankiškas{0}}vartojimas (nakčiai) < 25 W
Darbinės aplinkos temperatūros diapazonas -25 ~ +60°C (>45 laipsnių sumažinimas)
Santykinė drėgmė 0 - 95%
Apsauga nuo patekimo IP66
Triukšmo emisija (tipiška) < 46.9 dB(A)
Aušinimo koncepcija Natūralus vėsinimas
Maks. veikimo aukštis 4000 m
Tinklo prijungimo standartas VDE-AR-N 4105/EN 50549-10 ir EN 50549-1/EN50549SW/EN 50549FI/DK1 ir DK2
Saugos standartas IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-3
Savybės
DC jungtis Greito prijungimo kištukas
AC jungtis Greito prijungimo kištukas
Ekranas LED indikatorius ir Bluetooth + APP
Bendravimas CAN, RS485, pasirinktinai: Wi-Fi, korinis ryšys, LAN